Kursy przygotowawcze na kierunek architektura

dodano: 2023.07.02 ważne do: 2024.06.26 wyświetleń: 75
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzimy kursy przygotowawcze na kierunek architektura, które zapewnią Ci kompleksowe przygotowanie do egzaminów i pozwolą osiągnąć wysokie wyniki. Nasze zajęcia obejmują naukę rysunku, studium postaci, studium martwej natury, rysunek na siatkach perspektywicznych oraz modelowanie przestrzenne.

Przygotowanie do egzaminów wstępnych na uczelnie

Krakowski Instytut Architektury i Sztuki oferuje profesjonalny program przygotowawczy dla maturzystów. Zajęcia prowadzone są przez pracowników naukowych, którzy posiadają doświadczenie w nauczaniu przedmiotów artystycznych na uczelniach wyższych. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość kursów i skuteczne przygotowanie do egzaminów wstępnych na terenie całego kraju. Niezależnie od tego, gdzie zamierzasz kontynuować studia, nasz kurs przygotowawczy pomoże Ci zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Szeroki zakres przedmiotów i wysokie noty na egzaminach

Nasz kurs przygotowawczy obejmuje szeroki zakres przedmiotów, które są istotne dla kierunków związanych z architekturą. Niezależnie od tego, czy interesują Cię kierunki takie jak architektura i urbanistyka, architektura wnętrz, architektura krajobrazu, grafika, malarstwo, historia sztuki czy wzornictwo przemysłowe, nasze zajęcia będą odpowiednie dla Ciebie. Prowadzimy kursy z rysunku, które łączą elementy matematyki i geometrii, a także rysunek form przestrzennych z wyobraźni. Dzięki temu będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności artystyczne i techniczne, które są nieodłączną częścią pracy architekta.

Kompleksowe przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne

Nasze kursy przygotowawcze zapewniają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Obejmują one łącznie 240 godzin zajęć związanych z modelowaniem przestrzennym, studium martwej natury oraz symulacje egzaminów wstępnych. Dzięki temu będziesz mógł zdobyć wiedzę niezbędna na egzaminach. Ponadto, oferujemy także 96 godzin pracy w naszej pracowni multimedialnej, gdzie będziesz mógł pracować przy animacji poklatkowej, tworzeniu ilustracji według scenariuszy do komiksów czy gier komputerowych. Praktyczna część kursu pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności artystyczne w nowoczesnych narzędziach i technologiach, które są coraz bardziej popularne w dziedzinie architektury.

Jeśli marzysz o karierze w architekturze i chcesz zwiększyć swoje szanse na sukces na egzaminach wstępnych, to nasze kursy przygotowawcze są dla Ciebie. Dzięki doświadczonym pracownikom naukowym, szerokiemu zakresowi przedmiotów oraz praktycznemu doświadczeniu, zapewnimy Ci solidne podstawy i umiejętności niezbędne do osiągnięcia wysokich wyników.

Kontakt:

Krakowski Instytut Architektury i Sztuki

tel: 501 026 914

info@instytut-krakow.pl

Kraków, ul. Garncarska 5

Kontakt
kursrysunku
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się: