Kursy kolejowe (Nowy)

dodano: 2023.03.29 ważne do: 2024.03.19 wyświetleń: 33
Szczegóły ogłoszenia:

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Nasza firma organizuje szkolenia ochrony i kolejowe. Nasze szkolenia kolejowe to kompleksowe kursy przygotowujące do pracy w branży kolejowej. Oferujemy zarówno szkolenia dla osób rozpoczynających karierę w tej branży, jak i szkolenia dla doświadczonych pracowników kolejowych. Dzięki naszej ofercie uczestnicy poznają zarówno teorię, jak i praktyczne aspekty pracy na kolei, w tym bezpieczeństwo ruchu kolejowego, przepisy i procedury, obsługę urządzeń oraz wiele innych.

Natomiast szkolenia z zakresu ochrony to oferta dla osób, które chcą podjąć pracę w ochronie, jak również dla tych, którzy już pracują w branży i chcą podnieść swoje kwalifikacje. Oferujemy szkolenia z zakresu ochrony fizycznej, technicznej oraz szkolenia związane z zarządzaniem kryzysowym. Nasi wykładowcy to doświadczeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży ochrony. Nawet licencja detektywa jest w zasięgu możliwości naszych kursantów.

Zapewniamy wysoką jakość szkoleń oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika. Nasze szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy posiadają bogate doświadczenie w swojej dziedzinie. Szczegółowe informacje oraz zapisy są dostępne na stronie https://www.wce.pl. Zapraszamy.

Kontakt
Warszawskie Centrum Edukacyjne MATEL SERVICE
ul. Lutniowa 23 lok. 205, Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: