Wypożyczalnia kajaków Kaszuby (Nowy)

dodano: 2023.03.28 ważne do: 2024.03.28 wyświetleń: 47
Szczegóły ogłoszenia:

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy - to nie tylko zwyczajna wypożyczalnia kajaków Kaszuby, ale także firma organizująca spływy kajakowe dla firm i osób prywatnych.

Oferujemy wysokiej jakości sprzęt kajakowy oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze trasy i organizacji wypadu. W naszej ofercie znajdują się zarówno kajaki jednoosobowe, jak i dwuosobowe, idealne dla rodzin i grup przyjaciół.

Nasze kajaki są przygotowane do bezpiecznej i komfortowej wycieczki po jeziorach kaszubskich. Wypożyczając u nas kajak, otrzymasz również w pakiecie możliwość dowiezienia kajaków we wskazane miejsce i ich odbiór po zakończeniu spływu.

Ceny naszych usług są konkurencyjne i dostosowane do potrzeb klientów. W przypadku wynajmu kajaków na dłuższy okres czasu, oferujemy korzystne rabaty.

Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji, takich jak grillowanie nad jeziorem czy inne wydarzenia wg. potrzeb klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://kajaki-domaszk.pl oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby zarezerwować kajaki na Kaszubach a niezapomnianą przygodę.

Kontakt
Lucyna Domaszk Przedsiębiorstwo Drzewno-Turystyczne
ul. Lipowa 12, Lipusz, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: