Warsztat samochodowy Bolesławiec (Nowy)

dodano: 2023.03.28 ważne do: 2024.06.03 wyświetleń: 82
Szczegóły ogłoszenia:

Zapraszamy do naszego warsztatu mechanicznego Pan Samochodzik zlokalizowanego w Bolesławcu. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu napraw samochodowych dla klientów indywidualnych oraz firm.

Nasza firma posiada doświadczoną kadrę mechaników, którzy wykonują swoją pracę profesjonalnie i dokładnie. Posiadamy również nowoczesny sprzęt i narzędzia, dzięki czemu możemy wykonywać naprawy na najwyższym poziomie.

W naszym warsztacie zajmujemy się między innymi naprawami silników, zawieszeń i układów hamulcowych. Możliwa jest także wymiana oleju Bolesławiec. Oferujemy również usługi diagnostyczne oraz serwis klimatyzacji Bolesławiec.

Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego zawsze staramy się doradzić najlepsze rozwiązania i zapewnić szybką i profesjonalną obsługę. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz terminową realizację zleceń.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Kontakt i szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem https://pansamochodzik.auto.pl.

Kontakt
Pan Samochodzik
ul. Warta Bolesławiecka 65A, Warta Bolesławiecka, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: