Geodeta Zabierzów

dodano: 2023.09.29 ważne do: 2024.09.29 wyświetleń: 58
Szczegóły ogłoszenia:

Poszukujesz profesjonalnych usług geodezyjnych w Krakowie i okolicach? Firma Geoluk to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje pełną gamę usług geodezyjnych na najwyższym poziomie. Działamy głównie na terenie miasta Krakowa, powiatu krakowskiego i powiatów przyległych.

Dzięki temu naszą ofertę można znaleźć pod hasłami geodeta Michałowice lub geodeta Zabierzów.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i deweloperów, biur architektonicznych, projektowych, firm budowlanych i pokrewnych. Oferujemy także doradztwo i pomoc w załatwianiu formalności poprzedzających wykonanie usługi oraz kontakt z fachowcami branży pokrewnych, takich jak architekt, projektant, geolog, klasyfikator gruntów, pośrednik w obrocie nieruchomościami.


W Geoluk stawiamy na nowoczesne technologie, rzetelność i konkurencyjne ceny. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a cena uzależniona jest od wielkości i złożoności zleconego zadania. Gwarantujemy solidność i terminowość.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, precyzję i indywidualne podejście do klienta, zapraszamy do współpracy z Geoluk! Odwiedź naszą stronęhttps://geoluk.com.pl i poznaj szczegóły naszej oferty.

Kontakt
Geoluk
ul. Leśna 13, Wola Zachariaszowska, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: