Ocieplanie budynków

dodano: 2023.04.10 ważne do: 2024.04.04 wyświetleń: 47
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na docieplenia budynków oraz domów. Proponujemy kompleksowe usługi z zakresu oceny stanu termicznego nieruchomości, projektowania jak również wykonania izolacji termicznej. Oferta dostosowana będzie do Państwa budżetu.

Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najnowocześniejsze rozwiązania, które przyczynią się do poprawy efektywności energetycznej budynku. Docieplenie budynku to nie jedynie ochrona przed utratą ciepła, ale także zwiększenie komfortu termicznego wewnątrz budynku jak również obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem.

Oferujemy docieplenia podłóg, dachów jak również stropów. Termoizolacja może dotyczyć także wymiany drzwi oraz okien. Następnym krokiem jest wymiana źródła ciepła na bardziej efektywne rozwiązania. Będą to pompy ciepła oraz piece kondensacyjne, instalacje fotowoltaiczne. Docieplenia mieszkań pozwalają w znacznym stopniu ograniczyć zużycie energii, co znacznie obniży koszty eksploatacyjne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:

tel: +48 730 658 803

e-mail: dobra.remontownia@gmail.com

Turowiec 24, 22-120 Wojsławice

Kontakt
dobraremontownia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się: