Podyplomowe studia prawnicze. Wrocław czeka na Ciebie!

dodano: 2023.12.18 ważne do: 2024.12.12 wyświetleń: 22
Szczegóły ogłoszenia:
Marzysz o karierze w wymiarze sprawiedliwości? A może interesuje Cię praca w administracji państwowej czy międzynarodowej korporacji? Doskonale trafiłeś! Podyplomowe studia prawnicze w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu to szansa dla każdego, kto chce zgłębić zdobytą już wiedzę z dziedziny prawa, kryminalistyki czy administracji i odpowiednio przygotować do rozpoczęcia kariery zawodowej. Studia trwają dwa semestry i odbywają się co dwa tygodnie, w soboty i niedziele. Do wyboru studentów pozostają następujące kierunku:
 
  • Stosowane prawa przez organy administracji publicznej: Kierunek skupia się na zagadnieniach związanych z elementami prawa cywilnego, prawnych formach działania administracji czy sądowej kontroli działalności administracji publicznej. Przygotuje Cię do pracy w sektorze publicznym oraz administracji państwowej.
  • Compliance Officer: Kierunek koncentruje się na prawie gospodarczym, przeciwdziałaniu korupcji, ochronie danych osobowych, zarządzaniu ryzykiem oraz idei compliance w organizacjach. Po jego ukończeniu będziesz mógł ubiegać się o zatrudnienie w sektorze publicznym czy prywatnych oraz korporacjach.
  • Kryminalistyka: Kierunek kompleksowo przygotuje Cię do pracy w obszarze kryminalistyki, skupiając się na prawie dowodowym, psychologii zeznań i wyjaśnień, nowoczesnych technologiach kryminalistycznych oraz metodach dochodzeniowo-śledczych. Jako absolwent będziesz miał możliwość znalezienia zatrudnienia m.in. w służbach specjalnych czy więziennictwie.
 
Wykładowcy z Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu to eksperci w swoich dziedzinach, którzy przekażą Ci nie tylko wiedzę teoretyczną, ale też, nauczeni doświadczeniem, praktyczne wskazówki, znacznie ułatwiające start kariery. Niezależnie od wybranego kierunku, kompleksowo przygotują Cię do wybranego zawodu, oferując wsparcie na każdym etapie edukacji. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź na stronę uczelni!
Kontakt
Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
ul. św. Jadwigi 12, 50-266 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: