Hurtownia odzieży damskiej (Nowy)

dodano: 2023.11.30 ważne do: 2024.11.30 wyświetleń: 36
Szczegóły ogłoszenia:

LEMA, to hurtownia odzieży damskiej z Wólki Kosowskiej. Oferuje szeroki wybór modnych ubrań dla kobiet. Jednocześnie jest to sklep firmowy producenta, dlatego każdy klient może liczyć na świetne ceny – zarówno hurtowe, jak i detaliczne.
 

Nasza oferta obejmuje bardzo rozbudowany asortyment. Jest on kierowany do kobiet noszących każdy rozmiar. W sprzedaży jest bowiem również odzież damska XXL. Popularnością cieszą się dresy z weluru, a także sukienki XXXL. Dopełnieniem oferty jest szeroki wybór czapek, w tym modna czapka z alpaki lub czapki moherowe.
 

Nasze produkty łączą wysoką jakość z atrakcyjnymi cenami. To czyni je idealnym wyborem dla każdej kobiety. Tym samym oferta jest atrakcyjna dla właścicieli sklepów odzieżowych, którzy zaopatrzą się u nas w dresy welurowe damskie, czapki zimowe czy sukienki damskie XXL.

Hurtowników zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście w Wólce Kosowskiej. Jednocześnie jako internetowa hurtownia odzieży, prowadzimy sprzedaż poprzez stronę https://lema24.pl. Tam także można zamówić odzież i dodatki jako konsument.

Kontakt
Lema24
ul. Marii Świątkiewicz 50, box A41, Wólka Kosowska, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się: