Blat kuchenny od firmy Intar - nowy standard kuchennego designu!

dodano: 2023.12.28 ważne do: 2024.12.22 wyświetleń: 18
Szczegóły ogłoszenia:
Blat kuchenny to serce każdej kuchni. Miejsce, w którym gotujemy, przygotowujemy posiłki i spędzamy wiele cennych, wspólnych chwil. Dlatego warto zadbać o to, aby był nie tylko funkcjonalny, ale również stylowy. Firma Intar przygotowała więc bogatą ofertę tego typu produktów, która zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Znajdziesz w niej m.in.:
 
  1. Blaty laminowane Post-formed oraz ABS Square Edge: Oferujące nie tylko trwałość i łatwość utrzymania w czystości, ale także nowoczesny design, który podkreśli charakter Twojej kuchni.
  2. Blaty z płyt kompaktowych Slim Line: Doskonałe połączenie elegancji i solidności. Idealnie wpisują w nowoczesne wnętrza, dodając im wyjątkowego charakteru.
Profesjonaliści zadbali o każdy detal, abyś mógł cieszyć się nie tylko doskonałą funkcjonalnością, ale również estetyką każdego elementu. Co za tym idzie, do wyboru masz również wszystkie niezbędne akcesoria oraz obrzeża, mające ułatwić Ci odpowiednią instalację produktu. Jesteś zainteresowany? Odwiedź stronę firmy Intar już teraz i przejrzyj pełną ofertę!
Kontakt
Intar Sp. z o.o.
ul. Odolanowska 60, 63-400 Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: