Części do wózków widłowych (Nowy)

dodano: 2023.11.23 ważne do: 2024.11.23 wyświetleń: 47
Szczegóły ogłoszenia:

Odkryj niezawodność i jakość z firmą Borwid, która dostarcza części do wózków widłowych. Firma specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do wózków najbardziej uznanych marek, takich jak Hyster, Yale, Jungheinrich, Linde, Toyota, Mitsubishi, BT oraz Still. Nasza oferta obejmuje zarówno oryginalne części, jak i wysokiej jakości zamienniki. To pozwala na elastyczne dopasowanie do potrzeb i budżetu każdego klienta.
W Borwid rozumiemy, jak ważna jest szybka i skuteczna obsługa. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jesteśmy w stanie szybko ustalić, które części zamienne Clark są potrzebne i równie szybko dostarczyć je do klienta. Nasz zespół specjalistów służy doradztwem, pomocą, wsparciem technicznym i dokumentacyjnym. Wszystko po to, aby zapewnić, że każda wymiana części przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Dla stałych klientów przygotowaliśmy rozbudowany system rabatowy, a to czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko części do wózków BT, ale również części do maszyn czyszczących. Wspieramy również serwisy wózków widłowych, zapewniając szybkie dostawy i pełną dokumentację techniczną.
W Borwid dbamy o to, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakości. Dzięki temu możesz być pewien, że wybierając nasze części do wózków Linde, inwestujesz w niezawodność swojego sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Kontakt
Borwid
ul. Sygnałowa 8/2, Bydgoszcz, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się: