MAGAZYNIER - LOGISTYKA

dodano: 2023.05.19 ważne do: 2023.06.18 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Karta zakupowa z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Wyprawka dla maleństwa
  • Szkolenia stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna
  • Realna szansa rozwoju i awansu - ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego

Twój zakres obowiązków:
  • Prace magazynowe związane z załadunkiem/rozładunkiem towaru
  • Przyjmowanie dostaw zewnętrznych według określonych procedur
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Obsługa wózków widłowych
  • Kompletacja towaru według ustalonych zasad
  • Utrzymywanie stanowiska pracy w czystości
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Inne prace wykonywane w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami

 Nasze wymagania:
  • Zaangażowanie, motywacja do pracy
  • Sumienność i punktualność
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub prawo jazdy kat. B
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć ich wyrobienia
  • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
Kontakt
Dział Rekrutacji
ul. Kolonia Żółtki 38a, 16-070 Żółtki-Kolonia, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt