Starszy specjalista ds. windykacji z j. francuskim lub j. niemieckim

dodano: 2022.07.27 ważne do: 2022.09.25 wyświetleń: 37
Szczegóły ogłoszenia:
Posługujesz się bardzo dobrze językiem angielskim a dodatkowo niemieckim, włoskim bądź francuskim? Interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku? A może masz doświadczenie w obszarze windykacji bądź księgowości?
Jeżeli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Masz szansę dołączyć do zespołu naszego Klienta, który jest liderem w zakresie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej.
Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet benefitów
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju
zadania
  • odpowiedzialność za codzienne zarządzanie portfelem należności klienta i zapewnienie wysokiej jakości usług zorientowanych na klienta
  • stosowanie podstawowych technik windykacyjnych i dostosowywanie strategii windykacyjnych do wymogów klienta
  • negocjowanie i wdrażanie rozwiązań płatniczych z klientami
  • opracowywanie strategii i rozwiązań dla problematycznych klientów
  • regularna ocena wszystkich kontroli i procedur zarządzania należnościami w celu wprowadzania zmian i ulepszeń
oczekujemy
  • doświadczenia z działu AR (OTC) lub inne związane z obarzem płatności, finansów czy księgowości, mile widziane doświadczenie w collections
  • znajomości procesów związanych z płatnościami oraz fakturami
  • wysokiego poziomu umiejętności obsługi klienta i bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości jednego z języków: niemiecki, francuski, włoski
  • bardzo dobrych umiejętności analitycznych, pozwalających przygotowanie kompleksowych analiz i raportowania
Kontakt
Oliwia Wiśniowska
cały kraj / Internet
Kontakt