Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2024.01.06 wyświetleń: 75
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasteczko leży niedaleko Portu Morskiego Mrzeżyno a całość znajduje się przy ujściu rzeki Regi, jaka przepływa poprzez miasteczko Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, lecz także o problemach i trudnościach które powstają w Porcie Mrzeżyno i okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje także mnóstwo atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże jakie kilometrami rozpościerają się na wschód i zachód przyciągają każdego roku tysiące podróżnych. Natura wokół Mrzeżyna to wspaniałe lasy i mnóstwo różnorakich zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najstarszych lat jakie zna rzeczona miejscowość. Nowinki, wiadomości turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Nadmorskim Mrzeżyno i okolicach.
Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 
Informacje turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno oraz okolicach ujścia rzeki Regi. 
Wędkarstwo w Mrzeżynie to wysoce powszechne zajęcie wielu turystów przyjeżdzających odpocząć na urlop nad Bałtykiem. Pobliska rzeka Rega sprawia, iż sporo wędkarzy zatrzymuje się tu aby spróbować swoich sił w łowieniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają tejże miejscowości jeszcze przyjaźniejszego klimatu do wypoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.
Wielu gości żądnych wrażeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, odpocząć pośród otaczającej natury oraz pospacerować wśród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem bądź też pobawić motorówką. 
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: