Metcor - Twój partner w branży metalu

dodano: 2024.03.14 ważne do: 2025.03.09 wyświetleń: 24
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz profesjonalnego sprzętu do obróbki metali? Metcor to miejsce, gdzie odnajdziesz wszystko, czego wymagasz! Od giętarek do rur po przecinarki taśmowe, oferujemy gigantyczny asortyment maszyn oraz narzędzi dla branży metalowej.
Na opisującej nas witrynie, metcor.pl, odnajdziesz kompletną gamę artykułów, które ułatwią Twoją pracę oraz zagwarantują idealne rezultaty. Prowadzona przez nas giętarka do rur pozwoli Ci precyzyjnie formować metalowe rury wedle Twoich potrzeb, a przecinarka do metalu umożliwi prędkie oraz skuteczne cięcie różnych rodzajów metali.
Musisz skorzystać z przecinarki taśmowej lub też giętarki do rur oraz profili? Mamy je w różnych wariantach - zarówno do rur, jak oraz do prętów. Nasze przecinarki taśmowe są poprawne, niezawodne oraz łatwe w obsłudze, co sprawia, iż będą wspaniałym narzędziem w Twojej warsztatowej kolekcji. Oprócz tego oferujemy również zasilacze awaryjne, takie jak popularny zasilacz awaryjny Kemot, który zagwarantuje Ci bezpieczeństwo oraz niezawodność zasilania w wypadku nagłych awarii lub też przerw w dostawach energii. Metcor to nie tylko punkt sprzedaży, to miejsce, gdzie możesz liczyć na fachową obsługę oraz doradztwo a również kupić maszyny do obróbki blachy lub maszyny do obróbki metalu. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy zawsze pomożemy Ci wybrać odpowiednie narzędzia do Twoich wymogów.
 
Kontakt
METCOR POLSKA Sp. z o.o.
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: