Stojak na worki do segregacji odpadów RUFF 120 litrów

dodano: 2022.01.20 ważne do: 2023.01.15 wyświetleń: 94
Szczegóły ogłoszenia:
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

- odporny na warunki atmosferyczne

- funkcjonalny zapewnia proste użytkowanie

- stabilny

- stelaż w 4 wersjach kolorystycznych żółty, zielony, niebieski, brązowy
WYMIARY:
Pojemność: 120 litrów,
Średnica otworu wrzutowego: 38,5 cm,
Wysokość: 87 cm,
Średnica podstawy: 52,5 cm
Dzięki dużej pojemności stojaka oszczędzisz swój czas i miejsce. Nie musisz często zmieniać worków. Podnoś stojak, a nie worek. OSZCZĘDZASZ swój kręgosłup.
Dzięki zastosowaniu specjalnych uchwytów, wygodnie wymienisz worek poprzez podniesienie pojemnika. Taka funkcja powoduje, że nie musisz już wyciągać ciężkiego worka górą kosza i narażać się na rozdarcie go lub zbędny wysiłek. Ochrona przed zwierzętami.Pojemniki na worki dzięki swej budowie są świetną alternatywą dla popularnych stojaków, w których worki są "odkryte", a tym samym są narażone na uszkodzenia przez zwierzęta.
Zastosowanie przez włoskich projektantów dużej średnicy przy podstawie pojemnika bo aż 55 cm gwarantuję, że stojak jest niebywale stabilny i nie przewróci się nawet przy silnym wietrze.
Specjalna obręcz utrzymująca worek = proste zakładanie worka .
Pojemnik wyposażony jest w specjalną obręcz utrzymującą worek, dzięki czemu wyeliminowano możliwość zsuwania się worka, a tym samym użytkowanie stojaka jest niebywale wygodne.
Koniec z ciągle opadającymi workami i przewróconym koszem.
Wysoka jakość wykonania. Zastosowanie wysokiej jakości materiału tj. Poliprepylenu sprawia, że produkt jest wytrzymały i  odporny na warunki atmosferyczne
Kontakt
Ecocel
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: