Utylizacja paneli fotowoltaicznych (Nowy)

dodano: 2023.11.27 ważne do: 2024.11.27 wyświetleń: 37
Szczegóły ogłoszenia:

Firma Thornmann Recycling Sp. z o.o., to partner w recyklingu i utylizacji różnego rodzaju materiałów. Działamy od wielu lat w branży recyklingu. Dzięki temu możliwa jest skuteczna utylizacja paneli fotowoltaicznych, baterii samochodów elektrycznych oraz śmigieł wiatraków.
W Thornmann Recycling rozumiemy wyzwania związane z utylizacją nowoczesnych technologii. Dlatego oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie recyklingu włókien szklanych i węglowych. Tym samym przyczyniamy się do ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Nasze usługi to między innymi utylizacja fotowoltaiki. Panele bowiem po zakończeniu swojej żywotności stają się elektrośmieciami wymagającymi specjalistycznego podejścia.

Zajmujemy się również utylizacją baterii samochodów elektrycznych, które są kluczowym elementem w ograniczaniu emisji spalin. Nasz proces recyklingu pozwala na odzysk cennych pierwiastków i materiałów.

Ponadto, możliwa jest utylizacja wiatraków, w tym skomplikowanych śmigieł zbrojonych włóknami węglowymi i szklanymi. Nasze innowacyjne metody przetwarzania pozwalają na efektywne odzyskiwanie i ponowne wykorzystanie materiałów.

Wybierając Thornmann Recycling, decydujesz się na współpracę z firmą, która stawia na innowacje i odpowiedzialność środowiskową. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach. Odwiedź naszą stronę internetową https://thornmann.com.pl i dołącz do grona świadomych partnerów.

Kontakt
Thornmann Recycling Sp. z o.o.
ul. Poznańska 264-270, Toruń, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: