Tworzenie stron internetowych

dodano: 2023.05.24 ważne do: 2024.05.18 wyświetleń: 64
Szczegóły ogłoszenia:
Strony internetowe przyjazne dla użytkowników i wyszukiwarek Oferujemy profesjonalne strony internetowe, mogą być to wizytówki dedykowane dla mniejszych firm, gdzie potencjalny klient zapozna się z ofertą. Znajdzie na niej dane kontaktowe, numer telefonu, adres e-mail, oraz formularz umożliwiający łatwy kontakt.

worzymy również sklepy internetowe, które umożliwiają dotarcie do milionów potencjalnych klientów, kładziemy nacisk na funkcjonalność oraz intuicyjną obsługę. W zależności od branży dopasowujemy nie tylko elementy graficzne, ale także funkcjonalności, które umożliwiają łatwe wyszukanie produktu, zapoznanie się z ofertą oraz zakup. Oferta sklepu jest czytelna, klient może obejrzeć zdjęcia w galerii, zapoznać się z opisem produktu. Dodatkowo może wybrać dodatkowe parametry produktu, takie jak kolor czy rozmiar, jak również wiele innych cech charakterystycznych dla danej branży. Właściciel sklepu otrzymuje platformę pozwalającą na łatwe zarządzanie sprzedażą. Dzięki temu obsługa dodawania produktów, zdjęć oraz cennika jest bardzo intuicyjna. Sprzedaż odbywa się na podstawie listy zamówień, raportów dotyczących płatności. Dostępne są również rozbudowane moduły dotyczące statystyk, które pozwalają na optymalizację wyników sprzedaży. Wdrażamy systemy płatności natychmiastowych obsługujących banki oraz BLIK.

Projektując serwisy internetowe skupiamy się na kilku płaszczyznach Najważniejszą rolą strony internetowej jest prezentacja oferty dotyczącej towaru lub usługi. Dlatego trzeba przygotować tekst, który pozwoli potencjalnym klientom zapoznać się ze szczegółami. Istotne jest, aby rozwiać wątpliwości klientów, przykładowo opisać szczegóły techniczne. Należy pamiętać, że tekst zawarty na stronie przekłada się bezpośrednio na widoczność w wyszukiwarce Google. Dlatego tworząc treść należy wykorzystać odpowiednie słowa kluczowe, przy czym treść powinna być naturalna dla czytelnika. Patrząc od strony potencjalnego klienta, należy zwrócić uwagę nie tylko na najważniejsze słowa kluczowe, ale także szczegółowe cechy produktu. Przykładowo w branży budowlanej klientem będzie skrupulatny inżynier szukający dostawcy, posługując się specyfikacją projektu budynku. W wyszukiwarce wpisze nie tylko najważniejszą frazę, ale również wymiary oraz kod normy, certyfikatu czy atestu dotyczący materiałów budowlanych. Podobna zasada będzie obowiązywała w przypadku serwisów internetowych z wielu branż. Nie można więc zapominać o szczegółach zawartych w treści oferty.

Myśląc o pozycjonowaniu skupiamy się także na strukturze strony. W przypadku firmy usługowej ofertę można przedstawić na podstronie Usługi, lub też stworzyć kilka podstron, oddzielnie dla każdej usługi. Jak widzimy w wynikach wyszukiwania Google w przypadku usług wyszukiwarka często prezentuje konkretne podstrony danej strony/domeny. Dlatego zaprojektowanie optymalnej struktury ułatwi zaindeskowanie i pozycjonowanie poszczególnych usług. Analogicznie w przypadku sklepu internetowego warto przemyśleć strukturę kategorii, które będą indeksowane w wyszukiwarce Google. Od strony technicznej strona internetowa powinna spełniać wiele wymagań, dotyczących wyświetlania na urządzeniach mobilnych, poprawnego działania na wszystkich przeglądarkach internetowych.

Optymalizacja techniczna przyspiesza ładowanie strony, co jest szczególnie ważne w przypadku smartfonów. Należy również zadbać o płaszczyznę graficzną, dostosowanie grafik oraz zdjęć, dobranie odpowiedniej rozdzielczości. Oferta dotyczy kompleksowej obsługi, w tym także hostingu, rejestracji domeny oraz bezpiecznego protokołu SSL, dostosowania regulaminu strony internetowej lub sklepu internetowego, polityki prywatności, klauzul dotyczących ciasteczek oraz przepisów RODO.

Projektujemy także rozbudowane portale internetowe dla firm oraz instytucji. Zespół RSO zdobywa doświadczenie, wdrażając wiele nowoczesnych rozwiązań, do tej pory stworzyliśmy ponad 200 stron oraz kilkadziesiąt sklepów internetowych. RSO to programiści, graficy, specjaliści SEO oraz copywriterzy, którzy w profesjonalny oraz przystępny sposób zaprezentują Państwa ofertę na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 667 763 440

tel. 605 892 461
Kontakt
stronywww
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się: