Artykuły biurowe dla przedsiębiorczych

dodano: 2022.07.07 ważne do: 2023.07.02 wyświetleń: 98
Szczegóły ogłoszenia:
Chcemy Państwu zaoferować artykuły biurowe konieczne do sprawnego i skutecznego prowadzenia biura w waszym biznesie, urzędzie terenowym lub państwowym czy też innej placówce budżetowej, chociaż by oświatowej czy służby zdrowia. W naszym sklepie internetowym zakypisz materiały biurowe w niezmiernie bogatym asortymencie ponad 15000 produktów. Oferujemy przybory biurowe począwszy od niewielkiej galanterii biurowej po urzadzenia biurowe a także często używane teczki na dokumenty, segregatory do ich wpinania i przechowywania, skoroszyty papierowe i plastikowe, papier biurowy do urządzeń ksero i drukarek atramentowych i laserowych, takie niezbędne artykuły jak dziurkacz, zszywacz. Dostarczamy do firm także druki akcydensowe.
Wchodząc na naszą stronę: https://tensklep.pl/artykuly-biurowe znajdziesz pełną ofertę artykułów biurowych i papierniczych. Możesz je zamówić przez naszą stronę online lub telefonicznie - infolinia 695 840 695.
Dostawa materiałów biurowych do klienta odbywa się przez kuriera na całą Polskę. Dostarczamy również do paczkomatów Inpost. Kraków - artykuły biurowe przywozimy bezpłatnie przy zamówieniu przekraczającym 150 zł. Uwaga ! Zamówienia za 300 zł lub więcej - dodatkowo cenne i smaczne gratisy.
Kontakt
tensklep.pl
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: